Sepetim

Hakkımızda

2016 senesinden itibaren elektronik sigara endüstrisinde bulunan Gastly Likit sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sürekli gelişen elektronik sigara sektörünü yakından takip ederek her geçen gün kendimizi sizlerin ihtiyacı doğrultusunda geliştirmekteyiz. Türkiye’de elektronik sigara endüstrisinde köklü bir firma olup, bütün siparişleriniz güvenle ve özenle hazırlamaktayız.
 
Bilindiği üzere elektronik sigara endüstrisi sadece cihazlar ile sınırlı değildir. Sizler için gelişen ve yeni çıkmış olan bütün elektronik sigaraları, yedek parçaları, likitleri, nbaseleri ve salt likitleri yurt dışından getirtmekteyiz. Hem e sigara cihazlarında hem de sıvı seçeneklerinde sizler için en iyi markalarla anlaşmış bulunmaktayız. Bizim misyonumuz, en iyi ve en yeni teknolojilerle donatılmış elektronik sigaraları orijinallik garantisiyle en uygun fiyatlar ile sizler sunmaktır. Ayrıca, likit ve nbase grubunda ise orijinal Premium likit ve en saf maddelerden oluşan nbase siparişlerinizi sizlere hızlı ve güvenli kargo garantisiyle sizlere sunmaktır. Vizyonumuz ise, gelişen ve sürekli yeni teknoloji ile donatılmış elektronik sigaraları ulusal olarak takip etmek ve en kaliteli Premium likitleri sizlere en saf haliyle sunabilmektedir.  Sizler için tüm dünya da kabul görmüş ve satış rekorları kıran elektronik sigara cihazlarını ve likitlerini online mağazamızda bulunduruyoruz.
 
Ayrıca, likitte ve aromada her kullanıcının tat ve damak zevkini göz önünde bulundurarak yüzlerce çeşidimiz bulunmaktadır. Özellikle birçok Premium likit üreticilerle anlaşma yaparak Türkiye’deki satış hakkını almış bulunmaktayız. Dünyaca ünlü King’s Dew, Sapphire Premium,  2wo Juice, 7 Wonders ve Fat Cat Premium Likit satışlarının satış hakkı sadece gastlylikit2.com aittir. 
Misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına gün geçtikçe kendimizi geliştiriyoruz ve bu doğrultuda sektörde öncü firmalardan biri olarak adımızı yazdırmayı sizlerin sayesinde başarmış bulunuyoruz. En kaliteli ve orijinal elektronik sigaralar ve en saf nbase ve likit gruplarımız ile online mağazamızda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.